W poprzednim sezonie Odra walczyła o awans do Ekstraklasy. Piłkarze potrzebują Twojego wsparcia aby co najmniej powtórzyć ten wynik! Bądź 12 zawodnikiem i kup karnet na cały sezon!

5 lipca (wtorek) o godzinie 12:00 rozpocznie się zarówno internetowa jak i stacjonarna (w klubowej kasie) sprzedaż karnetów na mecze Odry Opole w sezonie 2022/2023.

Sezon 2022/2023 w Fortuna 1 Lidze zapowiada się naprawdę ciekawie. Liga wydaje się najmocniejsza od lat. W końcu pojawiły się w niej takie marki jak Wisła Kraków czy Ruch Chorzów. Pamiętacie atmosferę meczu z Koroną Kielce? W Opolu byliśmy świadkami prawdziwego piłkarskiego święta. Dziękujemy Wam za to, ale mamy nadzieję, że to dopiero początek. Wierzymy, że w Opolu na stałe wróci moda na kibicowanie Odrze na stadionie. Póki co na Oleskiej 51, a później na nowym Stadionie Opolskim.

W tym wszystkim to Wy jesteście najważniejsi. Wierzymy, że w nowym sezonie większa frekwencja na trybunach naszego stadionu przełoży się na gorący doping. Piłkarze za każdym razem podkreślają jak to jest dla nich ważne.

Serdecznie zachęcamy Was do zakupu karnetów na CAŁY SEZON. Karnet to najmocniejszy dowód na przynależenie do niebiesko-czerwonej społeczności oraz liczne korzyści.

Pierwsza okazja do dopingowania niebiesko-czerwonych nadarzy się 2. kolejce. Na Oleskiej 51 zagramy z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Spotkanie to zostanie rozegrane w poniedziałek, 25 lipca o godzinie 18.00. Będzie to pierwszy z 5 meczów z rzędu, jakie rozegrane zostaną w Opolu.

Karnety będą sprzedawane oraz wydawane przez 2 tygodnie od 5 lipca do 19 lipca, od poniedziałku do piątku w klubowej kasie, w godzinach 12:00-18:00.