Emocjonująca niedziela szykuje się w Centrum Sportu, ponieważ w bój ruszą waleczni zawodnicy Turnieju Sindbad CUP.

Organizatorem turnieju jest Odra Opole, a nasi zawodnicy (rocznik 2005), wystąpią pod wodzą nowego trenera, znanego i odnoszącego liczne sukcesy – Radosława Rusina.

Gościem specjalnym turnieju Sindbad Cup będzie czeski FC Slavoj Olympia Bruntál Lvíčata 2005, którego współpraca z Odrą nabiera tempa!

Czytaj także: Współpraca Odry z klubem z Czech

Oprócz gospodarzy i gości zza południowej granicy, w Opolu zaprezentują się:

WKS Śląsk Wrocław! Drużyna prowadzona przez trenera Kamila Domagalskiego, mająca na koncie wiele sukcesów, na czele z wygranymi pojedynkami przeciwko takim potęgom jak Manchester City i Liverpool!

Juventus Academy Toruń! To jedna z trzech znajdujących się w Polsce akademii niezwykle utytułowanego klubu jakim jest Juventus FC. Szkoleniowcem zespołu jest Marcin Chociaj, przez wiele lat związany z Akademią Odry!

Raków Częstochowa. Wychowankiem Rakowa jest Jakub Błaszczykowski, wielokrotny reprezentant Polski! Czy w drużynie z Częstochowy znajdzie się kolejny kandydat do noszenia koszulki z orłem na piersi?

Akademia Mistrzów Cracovia! Krakowska szkółka zaliczana jest do najlepszych w kraju, to w niej przygodę z piłką nożną rozpoczynało kilku reprezentantów Polski!

Akademia Piłki Nożnej GKS Tychy – szkółka słynąca ze szlifowania piłkarskich talentów!

Głównym sponsorem turnieju Sindbad Cup jest Sindbad – lider międzynarodowych przewozów autokarowych w Polsce, jedna z największych firm przewozowych w Europie! Sindbad posiada w swej flocie ponad 250 nowoczesnych autokarów, dzięki którym realizuje połączenia z blisko 200 miast Polski, aż do 320 miast Europy, przewożąc każdego dnia tysiące pasażerów! Firma Sindbad to również partner strategiczny Odry Opole, bez którego funkcjonowanie Klubu nie byłoby możliwe.

Drugi ze sponsorów Sindbad Cup 2017 to Allianz – Regionalne Centrum Dystrybucji w Opolu! Allianz to międzynarodowa firma obecna na polskim rynku od 1997 roku, zajmująca się finansami, działająca w sektorach ubezpieczeń, emerytur i funduszy inwestycyjnych. W ciągu kilkunastu lat obecności w Polsce Grupa Allianz stała się jednym z liderów polskiego rynku finansowo-ubezpieczeniowego.

W gronie sponsorów Sindbad Cup znajduje się również niezawodna firma JAKO Partner OPOLE! Marka JAKO dzięki konsekwentnej polityce marketingowej ugruntowała swoją pozycję na rynku i należy w chwili obecnej do jednej z prężniej funkcjonujących firm zajmujących się sprzętem sportowym. Główny akcent działalności położony jest na specjalizację dotyczącą gier zespołowych, ale w ostatnich latach JAKO to również sporty indywidualne i rekreacja. Dzięki odpowiedniej estetyce, modnemu designowi i najwyższej jakości wykonania, produkty ze znakiem JAKO należą do najlepszych i zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Zawodnikom życzymy zadowolenia z gry i samych zwycięstw, a kibiców zapraszmy na boiska i do śledzenia wydarzenia na Facebooku (tam, między innymi, wyniki losowania i rozstawienie drużyn w turnieju)! ⚽