W weekend swoje mecze o ligowe punkty rozegrają też drużyny Odry występujące w Centralnej Lidze Juniorów oraz klasie okręgowej.

Najpierw, w sobotę (15:00), na boisko wybiegną nasze rezerwy. Zmierzą się na wyjeździe z zamykającymi tabelę Czarnymi Otmuchów, którzy w tym sezonie nie wygrali jeszcze meczu. Odra II Groszmal po ubiegłotygodniowej wygranej z Naprzodem Ujazd Niezdrowice awansowała już na pozycję wicelidera II grupy opolskiej klasy okręgowej. Do GKS-u Głuchołazy podopieczni Łukasza Twardawy tracą 4 punkty. Więcej – TUTAJ.

Czekająca na przełamanie drużyna naszych juniorów w niedzielne południe przy Północnej podejmie z kolei Chrobrego Głogów. Odra poniosła pięć porażek z rzędu, ale mierzyła się z przedstawicielami górnej części stawki grupy zachodniej Centralnej Ligi Juniorów. Teraz powalczy głównie z sąsiadami z tabeli. Podopieczni Grzegorza Zmudy zgromadzili dotąd 6 punktów. Ich niedzielny rywal, Chrobry Głogów – o trzy więcej. Bardziej szczegółowe informacje o rozgrywkach CLJ – TUTAJ.

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW (grupa zachodnia)
10. kolejka, niedziela, 8 października godz. 12:00, Centrum Sportu
Odra Opole – Chrobry Głogów

KLASA OKRĘGOWA (Opole – grupa II)
9. kolejka, sobota, 7 października, godz. 15:00, stadion w Otmuchowie
Czarni Otmuchów – Odra II Groszmal Opole

foto: Mirosław Szozda