W swoim przedostatnim meczu w sezonie drużyna rezerw naszego klubu uległa u siebie ekipie z Racławiczek 1:3.
Do przerwy wydawało się, że Odra II spokojnie wygra to spotkanie. Gospodarze prowadzili 1:0 po bramce samobójczej. Ponadto mieli jeszcze kilka innych dogodnych okazji włącznie z rzutem karnym. Nie wykorzystał go jednak Tomasz Swendrowski. Trafił on w poprzeczkę. Po przerwie świetną okazję miał Mateusz Suchodolski, ale też jej nie wykorzystał.

Od 66. min goście po czerwonej kartce dla jednego z ich zawodników grali w osłabieniu. To chyba nazbyt uśpiło nasz zespół. Ostatni kwadrans był fatalny. Przyjezdni strzelili trzy gole i zainkasowali trzy punkty.
– Porażka w takich okolicznościach niesłychanie boli – mówił trener naszych rezerw Łukasz Twardawa. – Jesteśmy strasznie zawiedzeni, bo zamiast zwycięstwa musieliśmy przełknąć bardzo gorzką pigułkę.

Ostatni mecz w tym sezonie drużyna rezerw zagra w najbliższą sobotę. Na wyjeździe zmierzy się z Piomarem Tarnów Opolski Przywory.

Groszmal Odra II Opole – LZS Racławiczki 1:3 (1:0)
1:0 Kudla – 29. (samobójcza), 1:1 Klama – 78., 1:2 Dzięcioł – 82., 1:3 Żurek – 90.
Odra II: Maciej Styrczula – Ogonowski (85. Mętel), T. Swendrowski, M. Swendrowski, Czmielewski – Matejka, Idziak, Pietruszka, Wolny (74. Fiec), Gut (46. Lewandowski) – Suchodolski. Trener Łukasz Twardawa.

Wyniki i tabela II grupy klasy okręgowej – TUTAJ.