REGULAMIN KONKURSU

 1. Organizatorem konkursu “Ustrzel koszulkę” jest stowarzyszenie OKS Odra Opole.
 2. Konkurs rozpoczyna się z chwilą ogłoszenia na fanpage Odry Opole i trwa do czasu rozstrzygnięcia.
 3. Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne. Do konkursu można przystąpić od momentu ogłoszenia na FB do piątku do godziny 19:45 (godzina rozpoczęcia meczu z MKS Puszcza Niepołomice).
 4. Udział w konkursie polega poprawnym podaniu w komentarzu pod postem rozpoczynającym konkurs minuty i strzelca pierwszej bramki dla Odry w meczu z Puszczą Niepołomice (02.08.2019 r.).
 5. Zwycięzcą konkursu zostaje osoba, która jako pierwsza poda strzelca i minutę pierwszej bramki dla Odry.
 6. W przypadku kilku prawidłowych odpowiedzi (strzelec + minuta) zwycięzcą zostaje osoba, która jako pierwsza udzieliła poprawnej odpowiedzi. 
 7. W przypadku prawidłowego wskazania tylko strzelca bramki przez kilku uczestników zwycięzcą zostaje osoba, która podała minutę najbliżej poprawnej odpowiedzi.
 8. W przypadku braku bramki do Odry Opole nagroda nie zostanie przyznana.
 9. W grze o nagrodę biorą udział tylko komentarze nie edytowane.
 10. Każdy uczestnik konkursu może oddać tylko 1 głos w konkursie.
 11. Nagrodą w konkursie jest koszulka meczowa ODRY OPOLE (biała).
 12. Ogłoszenie wyników nastąpi do 48 h od zakończenia spotkania.
 13. Zwycięzca zostanie ogłoszony w komentarzu pod postem rozpoczynającym konkurs.
 14. W przypadku braku kontaktu ze zwycięzcą lub stwierdzenia nieprawidłowości podczas weryfikacji, zwycięzcą ogłoszona zostanie osoba, która zajęła kolejne miejsce w konkursie.
 15. Udział w konkursie jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem konkursu i akceptacją jego treści, a także wyrażeniem zgody przez osoby uczestniczące na przetwarzanie przez organizatora ich danych osobowych niezbędnych do realizacji konkursu, w tym wysłanych w mailu do redakcji.