W 26. kolejce Fortuna 1 Ligi musieliśmy w Radomiu uznać wyższość gospodarzy. Mecz zakończył się zwycięstwem Radomiaka 1:0.

Pierwsze dwadzieścia minut gry toczyło się w dobrym tempie i nie brakowało sytuacji strzeleckich dla obu drużyn. Jednak między słupkami gospodarzy czujność zachował Mateusz Kochalski, podobnie jak w bramce niebiesko-czerwonych Mateusz Kuchta. W dalszej części I połowy inicjatywę przejęli gospodarze. Tuż przed gwizdkiem na przerwę doskonałą okazję zmarnował pomocnik Radomiaka Damian Gąska.

Druga połowa to kontrola wydarzeń boiskowych przez Radomiaka. W 66. minucie w pole karne piłka została mocno wstrzelona przez wprowadzonego dwie minuty wcześniej Filipe Nascimento. Żaden z zawodników piłki nie dotknął, a futbolówka wpadła do bramki Odry. Gospodarze nie spoczęli na laurach i kontynuowali ostrzał bramki Odry. Kilkoma znakomitymi interwencjami popisał się golkiper naszego zespołu Mateusz Kuchta i spotkanie zakończyło się tylko jednobramkową wygraną gospodarzy.

Już w środę piłkarze niebiesko-czerwonych  zagrają w meczu ligowym z Chrobrym Głogów.