W 23 kolejce Fortuna I Lidze bezbramkowo remisujemy na wyjeździe z RKS Radomiak Radom.

Początek meczu to delikatna przewaga gospodarzy, którzy zepchnęli naszych zawodników do defensywy. W czwartej minucie spotkania głową obok naszej bramki strzelał Makowski. Cztery minuty później do dośrodkowania Piecha nie doszedł Mikinić. W 10 minucie spotkania z rzutu wolnego szczęścia próbował Leandro. Pięć minut później bliski powodzenia po strzale głową był Piech.  Ostatecznie sędzia odgwizdał jednak spalonego. W 28. minucie strzał Mikity zablokował Wypych.

Po zmianie stron Odra ruszyła do ataku czego efektem był strzał Piecha. W 51 minucie spotkania z narożnika pola karnego strzelał Górski jednak na posterunku był Kuchta. Kolejne minuty to gra w środku pola. W 64. minucie Radomiak  był najbliżej strzelenia bramki. Piłka po strzale Górskiego trafiła w słupek bramki niebiesko-czerwonych. W 73. minucie spotkania Czyżycki na 20 metrze szukał miejsca do oddania strzału jednak zbyt długo zwlekał z decyzją. W 87 minucie Sokół z pięciu metrów strzelił obok bramki Odry. W 90. minucie spotkania, po rzucie wolnym w bocznym sektorze, strzał z 18 metrów oddał Mikinić, jego strzał odbił Miszta do odbitej piłki dopadł Skrzypczak jednak nie udało mu się skierować piłki do siatki gospodarzy.

Protokół meczowy

23. kolejka Fortuna 1 Ligi
czwartek, 04.06.2020 r., godz. 18:10, Stadion MOSiR w Radomiu ul. Narutowicza 9

Radomiak Radom – Odra Opole 0-0

Sędziował Sylwester Rasmus (Toruń).

Radomiak Radom: Miszta- Jakubik, Cichocki, Świdzikowski, Abramowicz – Leandro (Lewandowski 46′), Michalski, Karwot (Fundambu 82′), Makowski, Mikita, Górski (Sokół 71′).

Rezerwowi: Kryczka, Grudniewski, Banasiak, Pietrzyk, Nowak, Nowakowski.
Trener Dariusz BANASIK

Odra Opole: Kuchta – Tabiś (Czernysz 57′), Wypych, Kamiński, Winiarczyk – Mikinic, Trojak, Czyżycki, Bonecki (Niziołek 68′), Janus – Piech (Skrzypczak 79′).

Rezerwowi: Rosa, Żemło, Kostrzycki, Wróblewski, Błanik  Timmermans.
Trener Dietmar BREHMER.

Żółte kartki: Leandro, Lewandowski – Czyżycki.