Przekazanie 1% podatku nic nie kosztuje, a może zdziałać wiele dobrego.

Wielu z nas początek roku kojarzy z rozliczaniem PIT. Ten nazywany przez niektórych „przykry obowiązek”, można jednak przekuć w coś bardzo pozytywnego. Jest to dobra okazja, aby wesprzeć Organizacje Pożytku Publicznego.

Przekazując 1% swojego podatku, nic na tym nie tracimy. Przekazujemy bowiem na wskazany cel środki, które trafiłyby do Skarbu Państwa. W ten sposób można także wesprzeć Stowarzyszenie „OKS Odra” Opole. Pieniądze uzyskane z tytułu 1% zostaną przekazane na realizację celów statutowych klubu. W poprzednich latach środki te zostały przekazane na dofinansowanie zakupu sprzętu sportowego, transportu, czy odzieży dla młodzików i juniorów trenujących w klubie.

Warto podkreślić, że jedyne co trzeba zrobić to w zeznaniu podatkowym w odpowiedniej rubryce wpisać numer KRS oraz kwotę, jaką przekazujemy danej organizacji. Numer KRS Stowarzyszenia „OKS Odra” Opole to 0000336639.

Gorąco prosimy wszystkich kibiców, sympatyków, pracowników, czy w końcu ludzi, którym Odra Opola jest bliska sercu o wsparcie klubu i przekazanie 1% na Stowarzyszenie. Zaufanie, które rokrocznie od Państwa otrzymujemy, jest dla nas motywacją do dalszej, ciężkiej pracy na rzecz rozwoju piłki nożnej i propagowania aktywności fizycznej, przede wszystkim wśród dzieci.

Dziękujemy!

[foto-wlasne]