Już jutro Prezentacja drużyny, premiera hymnu oraz koncert Roberta Cichego i Jareckiego.

Zapraszamy na prezentację zespołu OKS ODRA OPOLE S.A. połączonej z premierą hymnu naszego klub oraz koncertem Roberta Cichego i gościnnym udziałem Jareckiego. W tracie prezentacji m.in. zostanie zaprezentowany trzeci komplet strojów oraz dowiemy się kto został wybrany najlepszym zawodnikiem poprzedniego sezonu.

Producentem muzycznym nowego hymnu jest Robert Cichy, wszechstronny muzyk, dwukrotny laureat najważniejszej polskiej nagrody Fryderyk za swoje autorskie płyty “Smack” (2019) oraz “Dirty Sun” (2021), mający w swoim dorobku jako gitarzysta lub kompozytor udział na ponad 80 płytach polskich artystów, w tym współpracę z czołowymi artystami sceny polskiej m.in. z Anią Dąbrowską, Urszulą Dudziak, Johnem Porterem, Mrozem. U boku polskich czołowych artystów grał na największych festiwalach w Polsce i na świecie – w Japonii, Stanach Zjednoczonych, Turcji, we Włoszech czy na Mauritiusie.

W utworze obok Roberta Cichego, usłyszymy również Jareckiego, znakomitego muzyka którego pierwsza solowa płyta „Styldohwil” ukazała się w 2008 r., a w 2017 kolejne wydawnictwo: „Za wysoko” i w 2021 “Totem”. Jarecki wydał też dwa albumy z DJ BRK: „Mucha nie siada” (2010), „Punkt widzenia” (2014). Jarecki ma na koncie liczne kolaboracje z takimi artystami jak jak Andrzej Piaseczny, Kamil Bednarek, Krzysztof Zalewski, Mrozu. Na co dzień koncertuje z Grubson’em i DJ BRK. Występował na najważniejszych imprezach muzycznych, w tym Open’er Festival czy Męskie Granie.
Obaj artyści pochodzą z Opola i stale związani są z miastem. Połączenie tych dwóch muzycznych charakterów na potrzeby stworzenia hymnu Odry Opole to gwarancja bardzo udanego utworu.

Prezentacja zespołu, premiera hymnu oraz koncert Roberta Cichego odbędzie się 11 lipca 2022 r. o godzinie 19:00 w sali kameralnej w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu.