Po dwutygodniowej przerwie w piątek 11 września nasi zawodnicy rozegrają drugi mecz sezonu 2020/2021.

Mecz drugiej kolejki, który Odra miała rozegrać w Olsztynie z tamtejszym Stomilem został przełożony na 16 września. Tym samym piątkowe spotkanie w 3 kolejce jest dopiero drugim w sezonie 2020/2021. Na inaugurację opolanie zawiedli i wyraźnie przegrali z ŁKS-em Łódź.

Zagłębie po dwóch kolejkach ma na swoim koncie 3 punkty. W pierwszym meczu sezonu musieli uznać wyższość Bruk-Betu, z którym przegrali 0-1. Natomiast w drugiej kolejce na własnym stadionie pewnie pokonali GKS-Tychy 3-0. W trakcie krótkiej przerwy pomiędzy sezonami Zagłębie mocno przebudowało skład. Z klubem pożegnało się kilku podstawowych zawodników m.in. najlepszy strzelec w poprzednim sezonie – Fabian Piasecki.

W poprzednim sezonie przy Oleskiej w meczu obu drużyn zanotowaliśmy remis 1-1. Na wiosnę w meczu na stadionie Ludowym w Sosnowcu niebiesko-czerwoni po dobrej grze zwyciężyli 3-1, po dwóch bramkach Arkadiusza Piecha, który w piątek powinien być już do dyspozycji trenera Brehmera.

Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec

3. kolejka Fortuna 1 Ligi
Piątek, 11 września 2020, godz. 19:45, Stadion Miejski w Opolu ul. Oleska 51.

Sędziuje: Damian Sylwestrzak (Wrocław).

Kurs w Fortunie na to, że ODRA wygra wynosi 2,45

“Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z.o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

foto: Daria Strąk