Odra od sześciu potyczek nie zaznała goryczy porażki i w piątek liczy się tylko zwycięstwo z zdegradowaną już drużyną Wigier Suwałki.

Przed nami kolejny ważny mecz dla „niebiesko-czerwonych”. Przy Oleskiej gościmy drużynę Wigier Suwałki. Przypomnijmy, że w ostatnich dwóch meczach Odra zanotowała dwa remisy. Bezbramkowy wynik z Chojniczanką w Opolu zawiódł nieco oczekiwania kibiców, jednak punkt wywieziony z Mielca, może cieszyć nas wszystkich. Opolanie byli bliscy zdobycia kompletu punktów na boisku lidera. Stracona bramka w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry, ustaliła wynik na 1:1. Bardzo dobry występ na Podkarpaciu został doceniony przez trenera gospodarzy: Dariusz Marzec (trener Stali): – Szanujemy ten punkt, bowiem Odra zagrała bardzo dobry mecz i była jednym z najlepszych zespołów z jakim graliśmy w tej rundzie. To jest naprawdę dobry zespół, który potrafi urywać punkty najlepszym drużynom. Życzę Odrze, aby wygrywała w kolejnych spotkaniach, bowiem grać będzie m.in. z naszymi rywali w walce o awans. Dietmar Brehmer (trener Odry): – Mecz z Wigrami będzie bardzo trudnym spotkaniem. Drużyna z Suwałk przyjedzie do Opola bez zbędnego obciążenia. Jeśli zagramy tak jak w Mielcu i poprawimy grę w obronie, to jestem spokojny o wynik meczu. Różnice punktowe są niewielkie, a jeśli będziemy pracować tak dobrze jak to czynimy, powinniśmy utrzymać pierwszą ligę w Opolu. 

Ostatnie jesienne starcie wypadło na korzyść Wigier, które zwyciężyło na własnym obiekcie 1:0. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi telewizja Polsat Sport oraz Radio Opole, na antenie którego komentować będzie były bramkarz Odry Marcin Feć.

Odra Opole – Wigry Suwałki

31.  kolejka Fortuna 1 Ligi
Piątek, 10 lipca 2020, godz. 16:00, Stadion Miejski w Opolu ul. Oleska 51.

Sędziuje: Paweł Pskit (Łódź).

Transmisja TV: ipla

Transmisja Radiowa: Radio Opole

Kurs w Fortunie na to, że ODRA wygra wynosi 1,40

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z.o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

foto: Daria Strąk