Po dwutygodniowej przerwie spowodowanej występami naszych zawodników w meczach reprezentacji wracamy na ligowe boiska. W 9 kolejce sezonu przed własną publicznością zmierzymy się z drużyną Sandecji Nowy Sącz.

Drużyna Sandecji po 8 kolejkach z dorobkiem 10 punktów zajmuję 13 pozycję w tabeli. Nowosądeczanie prowadzeni przez trenera Tomasza Kafarskiego w ostatniej kolejce przed własną publicznością zremisowali z GKS-em Jastrzębie 1:1. Nasi rywale poprzedni sezon (pierwszy po spadku z Ekstraklasy) zakończyli na czwartej pozycji.

Niebiesko-czerwoni wracają do ligowej rywalizacji po dwóch tygodniach przerwy. W miniony weekend nasi piłkarza pauzowali, ponieważ wyjazdowe spotkanie z Wartą Poznań zostało przełożone na środę 18 września. Powodem przesunięcia terminu rozegrania tego spotkania były powołania do reprezentacji młodzieżowych dla Martina Adamca (Słowacja) i Bartłomieja Wdowika. Nasza drużyna po siedmiu rozegranych meczach zdobyła zaledwie 2 punkty i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Piątkowy mecz będzie okazją do debiutu w naszym zespole Thijsa Timmermansa i Germána Ruiza, którzy w ostatnim czasie dołączyli do opolskiej drużyny.

W poprzednim sezonie Odra przed własną publicznością pokonała drużynę z Nowego Sącza 1:0. Natomiast z wizyty w województwie małopolskim wróciliśmy na tarczy po porażce 2:0.

Odra Opole – Sandecja Nowy Sącz
9. kolejka Fortuna 1 Ligi
piątek, 13 września, godz. 19:45, Stadion Miejski w Opolu, Oleska 51.

Sędziuje: Tomasz Wajda (Żywiec).

Kurs w Fortunie na to, że ODRA wygra wynosi 2.80.

“Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z.o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

foto: Mirosław Szozda