W Wielką Sobotę nasz zespół rozegra kolejne spotkanie w ramach sezonu 2020/2021 Fortuna I Liga. W Rzeszowie zmierzy się z tamtejszą Apklan Resovią.

Resovia to beniaminek rozgrywek i w rundzie jesiennej ze względu na brak spełniania wymogów licencyjnych grała głównie na wyjazdach. Po rundzie jesiennej z 9. punktami na koncie zamykała ligową tabelę. Na wiosnę w pięciu domowych spotkaniach rzeszowianie zdobyli 8. punktów pokonując m.in. lidera z Niecieczy i obecnie plasują się na 16. lokacie. W drużynie z podkarpacia występują obecnie Kamil Słaby i Jarosław Czernych, którzy jeszcze w poprzednim sezonie reprezentowali nasz klub.

Opolanie w meczach na wiosnę w sześciu spotkaniach uzbierała tylko 6 punktów.  Przed tygodniem zremisowała 1-1 z GKS-em Bełchatów. W sobotnim starciu do dyspozycji trenera Plewni będzie już Arkadiusz Piech, natomiast za nadmiar żółtych kartek pauzować będzie kapitan Mateusz Kamiński.

Sobotnie spotkanie będzie dopiero drugim oficjalnym spotkaniem pomiędzy obiema ekipami. Pierwsze starcie miało miejsce 30.09.2020 r., kiedy to Odra zwyciężyła 1-0 po bramce Arkadiusza Piecha.

Transmisję z tego spotkania dostępna na platformie Ipla.

Apklan Resovia Rzeszów – Odra Opole
23 kolejka Fortuna 1 Ligi
Sobota 03.04.2020, godz. 13:00, Rzeszów

Sędziuje: Jacek Małyszek (Lublin)

Kurs w Fortunie na to, że ODRA wygra wynosi 2,87

“Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z.o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

foto: Daria Strąk