Przed nami 6 kolejka obecnego sezonu. W trzecim domowym spotkaniu Odra zagra z beniaminkiem Fortuna I Liga Radomiakiem Radom. Pierwszy gwizdek przy Oleskiej 51 o 19:45.

Drużyna Radomiaka Radom po 5 kolejkach z 6 punktami zajmuję 10 pozycję. Radomianie dotychczas 4 mecze rozegrali w roli gospodarzy. Jedyne spotkanie rozegrane na wyjeździe przegrali 0:3 w Bełchatowie. W pięciu kolejkach obecnego sezonu drużyna prowadzona przez trenera Dariusza Banasika straciła 9 bramek.

Nasi zawodnicy w obecnym sezonie jeszcze nie poczuli smaku zwycięstwa. Po 5 kolejkach w dorobku Odry pozostaje jeden punkt z meczu inauguracyjnego w Legnicy.

Poprzednio Odra rywalizowała z Radomiakiem w sezonie 2016/17. Spotkanie w Opolu zakończyło się bezbramkowym remisem natomiast z Radomia wróciliśmy z 3 punktami po zwycięstwie 2:1. Najbliższe spotkanie będzie 11 oficjalnym spotkaniem pomiędzy obiema ekipami. Dotychczas zwyciężyliśmy w 3 spotkaniach, 3 mecze zakończyły się remisami oraz w 4 doznaliśmy goryczy porażki.

Odra Opole – Radomiak Radom
6. kolejka Fortuna 1 Ligi
sobota, 24 sierpnia, godz. 19:45, Oleska 51

Sędziuje: Jacek Małyszek (Lublin).

Bukmacherzy nie widzą w żadnej z ekip faworyta spotkania: https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/pilka-nozna/2019-08-24-o-opole—r-radom-21955278

“Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z.o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

foto: Mirosław Szozda