Po czwartkowym zwycięstwie nad Stalą Mielec już w niedziele kolejny mecz przy Oleskiej. W 15 kolejce Fortuna 1 Ligi zmierzymy się z TS Podbeskidzie Bielsko-Biała.

Nasz najbliższy rywal po rozegraniu 14 kolejek sezonu z 24 punktami zajmuje 4 pozycję w tabeli. Popularni “Górale” swój ostatni mecz rozegrali 19 października, kiedy to przed własną publicznością ulegli ekipie GKS Jastrzębie 2:0. Mecz z Podbeskidziem będzie okazją do powrotu na stadion przy Oleskiej Ivana Martina, który przed sezonem zamienił Opole na Bielsko. Bielszczanie w związku z kontuzjami w swojej ekipie w ostatnim tygodniu pozyskali 26-letniego holenderskiego ofensywnego pomocnika Desleya Ubbinka.

Dla naszego zespołu niedzielne spotkanie będzie kolejnym meczem o złapanie kontaktu z resztą stawki w ligowej tabeli.  Po słabym początku sezonu w ostatnich 4 kolejkach opolanie zdobyli 7 punktów i liczą na kolejne 3 z wyżej notowanym rywalem z Bielska. Po drobnych urazach do dyspozycji trenera powinni już wrócić pauzujący ostatnio Hubert Sobol i Dawid Błanik oraz odpoczywający w meczu ze Stalą za nadmiar żółtych kartek Miłosz Trojak. W niedziele zaś zabraknie Mateusza Wypycha, który w ostatnim spotkaniu dostał swoją czwartą żółtą kartkę w obecnym sezonie.

Odra Opole – TS Podbeskidzie Bielsko-Biała

15.  kolejka Fortuna 1 Ligi
Niedziela, 27 października, godz. 15:00, Stadion Miejski w Opolu, Oleska 51.

Sędziuje: Sylwester Rasmus (Toruń).

Kurs w Fortunie na to, że ODRA wygra wynosi 3.10.

“Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z.o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

foto: Mirosław Szozda