Po czwartkowym powrocie niebiesko-czerwonych na boisko nie ma dużo czasu na odpoczynek i już w niedziele Odra rozegra kolejny mecz w ramach Fortuna 1 Liga. Rywalem naszej drużyny będzie GKS Jastrzębie.

Po bezbramkowym remisie z Radomiakiem, Odra wróciła do Opola z 1 punktem. W porównaniu do poprzedniego meczu do kadry meczowej Odry, po przymusowej pauzie za nadmiar żółtych kartek, wraca Patryk Janasik. Niestety za nadmiar żółtych kartek na boisku nie zobaczymy Mateusza Czyżyckiego oraz kontuzjowanych – Fedotova oraz Weiinzettela.

Jastrzębie rozgrywki wznowiło na własnym stadionie i musieli uznać wyższość Warty Poznań, która decydującą bramkę strzeliła w … 93 minucie. Trener Skrobacz w niedzielnym meczu na pewno nie będzie mógł skorzystać z Łukasza Norkowskiego, który w ostatnim meczu obejrzał 4 żółtą kartkę. Pod znakiem zapytania stoi również występ kontuzjowanych – Marka Mroza oraz Wojciecha Łaskiego.

Nasz najbliższy rywal po 23 kolejkach z 34 punktami zajmuję 6 pozycję w tabeli. Odra ciągle jest w strefie spadkowej jednak do bezpiecznej pozycji traci już tylko 1 punkt.

Niedzielny mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Transmisję z tego spotkania przeprowadzi platforma internetowa ipla oraz Radio Opole, w którym jednym z komentujących będzie Józef Żymańczyk.

Odra Opole – GKS Jastrzębie

24.  kolejka Fortuna 1 Ligi
Niedziela,  czerwca 2020, godz. 17:00, Stadion Miejski w Opolu ul. Oleska 51.

Sędziuje: Paweł Malec (Łódź).

Transmisja TV: ipla

Transmisja Radiowa: Radio Opole

Kurs w Fortunie na to, że ODRA wygra wynosi 2,68

“Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z.o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

foto: Daria Strąk