Przed nami kolejne wyjazdowe spotkanie. W ramach 10 kolejki spotkań obecnego sezonu zawodnicy Odry udają się do Głogowa na mecz z tamtejszym Chrobrym.

Sobotnie spotkanie dla obu ekip jest z gatunku tych, których nie można przegrać. W żadnej z ekip nikt nie wyobraża sobie kolejnej straty punktów, liczą się tylko 3 punkty. Oba zespołu zajmują ostatnie dwa miejsca w tabeli i żeby nie pogorszyć swojej sytuacji muszą zacząć punktować.

Gospodarze sobotniego meczu w obecnym sezonie zanotowali jedno zwycięstwo, jeden remis i siedem razy schodzili z boiska pokonani. Podopieczni Ivana Djurdjevicia stracili łącznie 18 bramek co czynni ich najsłabszą defensywą w lidze. W kadrze dolnośląskiej ekipy znajduję się znany przy Oleskiej 51 bramkarz Michał Szromnik.

Odra pozostaje wciąż bez zwycięstwa w obecnym sezonie. Po trzech remisach i sześciu porażkach zajmuję ostatnią pozycję w tabeli.

W sezonie 2018/2019 w meczach z głogowianami zdobyliśmy 6 punktów. Przed własną publicznością pokonaliśmy rywali 3:0 natomiast spotkanie w Głogowie zakończyło się zwycięstwem Niebiesko-Czerwonych 2:1.

Chrobry Głogów – Odra Opole 
10. kolejka Fortuna 1 Ligi
sobota, 21 września, godz. 18:00, Głogów

Sędziuje: Artur Aluszyk (Szczecin)

Kurs w Fortunie na to, że ODRA zwycięży w Głogowie wynosi 3

“Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z.o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

foto: Mirosław Szozda