Po dwutygodniowej przerwie wracamy na boiska Fortuna I Ligi. W 14 kolejce czeka nas daleki wyjazd do Suwałk na mecz z tamtejszymi Wigrami.

Mecze obu zespołów w ramach 13 kolejki zostały przełożone. Opolanie swój zaległy mecz rozegrają 24.10 przed własną publicznością ze Stalą Mielec natomiast ekipa z Suwałk we wtorek zagra w Jastrzębiu z tamtejszym GKS-em.

Ekipa z Podlasia w dotychczasowych meczach zdobyła 12 punktów i zajmuje 16 miejsce w tabeli. Nasz najbliższy rywal w ostatnim meczu przed przerwą uległ przed własną publicznością Radomiakowi Radom 4-1.  Piątkowy mecz będzie pierwszym w którym Wigry poprowadzi nowy szkoleniowiec Paweł Cretti. Więcej o nowym szkoleniowcu “biało-niebieskich” tutaj.

Opolanie po ostatnim zwycięstwie w Chojnicach zapowiadają walkę o kolejne 3 punkty. W poprzednim sezonie Odra do Suwałk jeździła 3 razy. Spotkanie w 2 pierwszych terminach nie doszło do skutku ze względu na warunki atmosferyczne. Jak mówi stara porzekadło “do trzech razy sztuka” za trzecim podejściem udało rozegrać się spotkanie, w którym opolanie zwyciężyli 3:2 po bramce Rafała Niziołka w doliczonym czasie gry.

Piątkowe spotkanie zapowiada się walka o każdy centymetr boiska. Odra po słabym początku potrzebuje punktów aby złapać kontakt z resztą stawki. Wigry natomiast nie wygrały meczu od 25 sierpnia.

Wigry Suwałki – Odra Opole 
14. kolejka Fortuna 1 Ligi
piątek, 18 października, godz. 18:00, Suwałki

Sędziuje: Paweł Pskit (Zgierz)

Kurs w Fortunie na to, że ODRA zwycięży w Chojnicach wynosi 2.91

“Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z.o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

foto: Mirosław Szozda