Po dwutygodniowej przerwie wracamy na boiska Fortuna I Ligi. W 19 kolejce czeka nas  wyjazd do małopolski na mecz z MKS Puszcza Niepołomice.

Pora na rundę rewanżową sezonu 2099/2020. W związku z przełożonym meczem z Miedzią, który odbędzie się w środę 27.11 o godzinie 17:30 pierwszym rywalem w rundzie rewanżowej będzie MKS Puszcza Niepołomice. Piątkowy mecz na Stadionie Miejskim w Niepołomicach będzie dla Niebiesko-Czerwonych ostatnim w roli goście w 2019 roku.

Gospodarze piątkowego meczu w 17 meczach rundy jesiennej zdobyli łącznie 19 punktów i zajmują 14 pozycję w tabeli. Warto zauważyć, że popularne “Żubry” w 9 meczach na własnym obiekcie zdobyli jedynie 4 punkty z całego swojego dorobku.

W rundzie jesiennej przegraliśmy z drużyną z Niepołomic przed własną publicznością 0-1. W pozostałych dotychczasowych  6 pojedynkach pomiędzy obiema drużynami zawsze padał remis. Pora więc wyrównać rachunki!

MKS Puszcza Niepołomice – Odra Opole 
19. kolejka Fortuna 1 Ligi
piątek, 22 listopada, godz. 18:00,Stadion Miejski w Niepołomicach

Sędziuje: Jacek Małyszek (Lublin)

Kurs w Fortunie na to, że ODRA zwycięży w Niepołomicach wynosi 2.92

“Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z.o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

foto: Mirosław Szozda