Przed nami kolejny mecz ligowy. Tym razem w ramach 16 kolejki Fortuna I Liga rozegramy spotkanie w Grudziądzu z tamtejszą Olimpią.

Po środowej porażce w Ząbkach w meczu Totolotek Pucharu Polski opolanie nie mieli dużo czasu na trening. Już jutro rozegrają kolejny mecz ligowy. Nasz najbliższy rywal z 21 punktami zajmuje miejsce w środku stawki.

Olimpia jest beniaminkiem obecnego sezonu i podobnie jak Odra ma za sobą zmianę trenera. Zwolnionego Mariusza Pawlaka na początku września zastąpił znany na Opolszczyźnie głównie z występów w Włókniarzu Kietrz Jacek Trzeciak. Podopieczni Trzecia przygodę w Pucharze Polski zakończyli już na 1/32, więc ostatni tydzień poświecili na przygotowanie do meczu z niebiesko-czerwonymi.

Odra spotkaniem w Grudziądzu kończy swój maraton 5 meczów, które rozegrała w ciągu ostatnich 16 dni. Do składu Odry względem meczu pucharowego wraca Sebastian Bonecki oraz Mateusz Kamiński.

W dotychczasowych spotkaniach pomiędzy Olimpią a Odrą zawsze górą byli opolanie. Oba mecze w sezonie 2017/2018 wygrywała „Oderka” 1:0 oraz 2:0. Pozostaje mieć nadzieję, że tą dobrą statystykę nasi zawodnicy podtrzymają w sobotę.

Olimpia Grudziądz  – Odra Opole

16.  kolejka Fortuna 1 Ligi
Sobota, 2 listopada, godz. 17:00, Stadion Miejski w Grudziądzu.

Sędziuje: Wojciech Krztoń (Olsztyn).

Kurs w Fortunie na to, że ODRA wygra wynosi 3.55.

“Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z.o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

foto: Mirosław Szozda