Przed nami kolejne wyjazdowe spotkanie. Tym razem w 12 kolejce Fortuna I Ligi pierwszego zwycięstwa w sezonie będziemy szukać w Chojnicach w meczu z tamtejszą Chojniczanką.

Chojniczanka po 11 kolejkach z 14 punktami zajmują 11 miejsce w tabeli. Sobotnie spotkanie będzie 10 meczem w tym sezonie, w którym podopieczni Josefa Petříka rozegrają przed własną publicznością. W dotychczasowych potyczkach rozgrywanych w Chojnicach trzykrotnie zwyciężali, raz zremisowali oraz pięciokrotnie schodzili z boiska pokonani. W poprzedniej kolejce pokonali drużynę z Jastrzębia 3:1. Nasz najbliższy rywal odpadł z rozgrywek Pucharu Polski po porażce (1:0) z beniaminkiem Ekstraklasy – Rakowem Częstochowa.

Opolanie w jedenastu kolejkach zdobyli tylko 4 punkty i zamykają ligową tabelę. Smak zwycięstwa Odra poczuła tylko po meczu pucharowym przeciwko Arce Gdynia.  W sobotnim spotkaniu na pewno nie wystąpi pauzujący za żółte kartki Martin Adamec.

W ostatnim meczu pomiędzy obiema ekipami górą byli opolanie, którzy 08.03.2019 r. przed własną publicznością pokonali drużynę z Chojnic 3:0.

Chojniczanka Chojnice – Odra Opole 
12. kolejka Fortuna 1 Ligi
sobota, 214 października, godz. 18:00, Chojnice

Sędziuje: Marek Opaliński (Legnica)

Kurs w Fortunie na to, że ODRA zwycięży w Chojnicach wynosi 3,65

“Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z.o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

foto: Mirosław Szozda