W sobotę Odra Opole rozegra na głównej płycie stadionu przy Oleskiej ostatni tego lata sparing. Przeciwnikiem niebiesko-czerwonych będzie Ślęza Wrocław.

Nie ukrywajmy – pierwotnie przewidywaliśmy, że tego dnia będzie Odrze dane odbyć poważny test przed inauguracją ligi (29.07, Górnik Łęczna) w meczu I rundy Pucharu Polski z Olimpią Grudziądz, ale po ubiegłotygodniowej klęsce w Nowym Dworze Mazowieckim trzeba było poszukać sparingpartnera.

Padło na Ślęzę, czyli 10. drużynę poprzedniego sezonu III grupy trzeciej ligi. Mecz rozpocznie się o godz. 17:00 na naszym stadionie, a rozegrany zostanie systemem 4×30 minut.

– Chodzi o to, by wszyscy mogli rozegrać po 60 minut. Kadrę mamy szeroką, dajemy też szansę naszej młodzieży – mówi trener Mirosław Smyła.

Będzie to dla Odry sparing nr 6 tego lata. Wcześniej pokonaliśmy GKS Katowice (4:1), ulegliśmy Wiśle Kraków (0:2) i czeskiej Opawie (1:2), a także zremisowaliśmy z Zagłębiem Lubin (1:1) i Chrobrym Głogów (0:0).

Wstęp na trybuny będzie darmowy. Zapraszamy wszystkich kibiców, informując jednocześnie, że przed meczem będzie możliwość zakupu karnetu i karty kibica. Kasy pozostaną otwarte od godz. 15:00 do 18:00. Więcej informacji podawaliśmy TUTAJ.

Odra Opole – Ślęza Wrocław
Letni mecz kontrolny nr 6
sobota, 22 lipca, godz. 17:00, stadion przy ul. Oleskiej 51

foto: Mirosław Szozda