Zarząd, sztab szkoleniowy oraz zawodnicy OKS Odra Opole, serdecznie zapraszają na oficjalną prezentację drużyny przed rundą wiosenną.

Wydarzenie będzie miało miejsce w Solaris Center (Plac Kopernika 16) w piątek 24 lutego 2017 r. o godz. 18:00 na poziomie +2, tuż obok Strefy Smaku.

Zespół Jana Furlepy jesienią spisywał się znakomicie, czego dowodem jest trzecie miejsce w tabeli, premiowane awansem do zaplecza Ekstraklasy. Ciężko przepracowany okres przygotowawczy i realne wzmocnienia w zespole, pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość. Nie bójmy się tego mówić głośno – gramy o awans!

Prezentacja drużyny będzie niepowtarzalną okazją, aby poczuć wielkie piłkarskie emocje i przygotować się w pełni do nadchodzącej wielkimi krokami rundy wiosennej. Będzie to także świetna okazja, aby zobaczyć i poznać nowych zawodników. Mateusz Wrzesień, Marcin Wodecki, Gabriel Nowak, Szymon Skrzypczak i Bartosz Kowalczyk w przerwie zimowej zasilili szeregi Odry Opole i w meczach kontrolnych zdążyli już pokazać, że będą ważnymi ogniwami zespołu Jana Furlepy.

Sympatycy klubu, którzy tego dnia zdecydują się przybyć do Solaris Center otrzymają upominek, a każdy z obecnych gości będzie miał okazję zdobyć karnet na mecze rundy wiosennej w Opolu. Imprezę poprowadzi redaktor Marcin Sagan.

Liczymy na Waszą obecność i wsparcie!

/ Fot. materiały Solaris Center – www.solariscenter.pl