Nowy sezon, nowy początek! To czas, w którym każdy klub sportowy dokłada wszelkich starań, by w kolejne rozgrywki wejść z przytupem – zarówno sportowo, jak i organizacyjnie. Odra Opole idąc śladami największych piłkarskich marek wraz ze Sport Analytics postanowiła przy tej okazji… zapytać o zdanie kibiców! Aby spełniać oczekiwania fanów, trzeba je najpierw poznać. Dlatego prosimy o kilka Twoich minut na wypełnienie ankiety. #GrajPierwszeSkrzypce, bądź współautorem zmian organizacyjnych przy Oleskiej i… wygraj karnet, zaproszenie VIP lub zestaw klubowych gadżetów!

Komunikacja, sprzedaż biletów, gadżety, catering, organizacja, pory rozgrywania meczów – to tylko niektóre z aspektów wpływających na to, czy kibic opuszcza stadion zadowolony. Dlatego Niebiesko-Czerwoni postanowili zbadać odczucia swoich fanów – a wszystko po to, by móc z meczu na mecz i z sezonu na sezon w coraz większym stopniu zaspokajać apetyt kibiców, nie tylko na boisku!

Kliknij TUTAJ i weź udział w internetowym Badaniu Opinii Kibiców Odry Opole! Razem z nami twórz przyszłość Klubu!

Doceniając Twoje zaangażowanie, dla autorów najbardziej kreatywnych i przydatnych odpowiedzi przygotowaliśmy nagrody: 1 karnet na sezon 2018/2019, 5 biletów na lożę VIP na wybrany mecz rozpoczynających się rozgrywek, a także zestaw klubowych gadżetów.

Powiedz nam, co myślisz i #GrajPierwszeSkrzypce! Wspólnie zmieniajmy bieg Odry!