Odra II Groszmal Opole gra z LZS-em Walce, z kolei nasz zespół występujący w Centralnej Lidze Juniorów – z Wartą Gorzów Wielkopolski. Oba te mecze odbędą się na boiskach przeciwników, oba – w niedzielę o godz. 15:00.

Nasi juniorzy chcą iść za ciosem. Przed tygodniem pokonali Chrobrego Głogów 1:0 i była to ich pierwsza w sezonie „boiskowa” wygrana (wcześniej jako walkower na korzyść niebiesko-czerwonych zakwalifikowano mecz 1. kolejki z Piastem Gliwice, przegrany na boisku 0:1). Podopieczni Grzegorza Zmudy jadą do Gorzowa Wielkopolskiego, gdzie zmierzą się z tamtejszą Wartą. Drużyna z województwa lubuskiego zamyka tabelę grupy zachodniej CLJ z dorobkiem 3 punktów. W 5. kolejce zwyciężyła u siebie Piasta Gliwice 3:2. W pozostałych meczach ponosiła porażki, zdobywając 7 bramek, a tracąc przy tym aż 38.

Więcej o rozgrywkach CLJ – TUTAJ.

O tym, że tabela bywa nieco złudna, wiedzą rezerwy niebiesko-czerwonych. Odra II Groszmal przed tygodniem nie sprostała „czerwonej latarni” z Otmuchowa (0:1). Dla Czarnych była to pierwsza w sezonie wygrana, nasza „dwójka” spadła wskutek tej porażki z 2. na 3. miejsce w II grupie opolskiej klasy okręgowej. Pozycję wicelidera rezerwy straciły na rzecz LZS-u Walce (punkt straty) i szybko będą mogły ją odzyskać. To właśnie w Walcach zagra w niedzielę drużyna trenera Łukasza Twardawy.

Więcej o rozgrywkach klasy okręgowej – TUTAJ.

CENTRALNA LIGA JUNIORÓW (grupa zachodnia)
11. kolejka, niedziela, 15 października, godz. 15:00, Gorzów Wielkopolski
Warta Gorzów Wielkopolski – Odra Opole

KLASA OKRĘGOWA (Opole grupa II)
10. kolejka, niedziela, 15 października, godz. 15:00, stadion w Walcach
LZS Walce – Odra II Groszmal Opole

foto: Mirosław Szozda