Przez najbliższe miesiące Konrad Kostrzycki nie pomoże Odrze w walce o punkty w Fortuna 1 lidze. Nasz obrońca zerwał więzadła krzyżowe przednie.

Do sytuacji doszło w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. W 31. minucie Konrad w walce o piłkę upadł na murawę bez kontaktu z rywalem. Przeprowadzone szczegółowe badania potwierdziły, że doszło do uszkodzenia łąkotki bocznej oraz zerwania więzadeł w lewym kolanie. Leczenie i przerwa w grze potrwa około 6-9 miesięcy.

Konrad, wrócisz silniejszy, czekamy!

Maciej Wróbel i Piotr Żemło cały czas trenują indywidualnie. Planowana przerwa w grze w przypadku naszego pomocnika to 2-4 miesięcy. Leczenie skręcenia stawu skokowego “Żemyka” przebiega prawidłowo i prawdopodobnie od przyszłego tygodnia będzie mógł wrócić do treningów z zespołem.