W czwartym meczu rundy wiosennej Centralnej Ligi Trampkarzy, zawodnicy opolskiej Odry doznali porażki w Legnicy z Miedzią 1:4.
Nie udało się więc pójść za ciosem po dwóch dobrych występach (remis 2:2 z faworytem rozgrywek – Zagłębiem Lubin i wygrana 2:0 z Falubazem Zielona Góra). W Legnicy do przerwy był remis 1:1. Gol dla naszej drużyny padł po strzale samobójczym. W drugiej połowie skuteczniejsi już byli gospodarze.

Miedź Legnica – Odra Opole 4:1 (1:1)
Bramka dla Odry: samobójcza
Odra: Sapielak (75. Wojakowski) – Muzyka (60. Rychlik), Kłosowski, Urbańczyk (41. Jadeszko), Szota – Surzyn (68. Starzecki), Michał Wróbel (50. Dąbrowski), Gandziarowski, Kaczka – Maciej Wróbel (75. Górniak), Jaszczyk (75. Ślęzak). Trenerzy: Tomasz Piwowarczyk i Marek Tracz.

Wyniki gr. 3 Centralnej Ligi Trampkarzy – TUTAJ.

Kolejny mecz zespół prowadzony przez trenerów Piwowarczyka i Tracza zagra 7 kwietnia o godz. 12.00 w opolskim Centrum Sportu przy ul. Północnej, a rywalem będzie KS Żory.