Obrońca Odry Opole zagrał w towarzyskim meczu reprezentacji Polski U-20 z rówieśnikami z Niemiec, przegranym przez Biało-Czerwonych 0:2.

Serafin Szota spędził na boisku 90 minut. W 19. minucie – przy stanie 0:1 – po dośrodkowaniu Adriana Łyszczarza oddał strzał głową, a piłka trafiła w poprzeczkę. W najbliższą sobotę obu tych zawodników będziemy mogli oglądać przy Oleskiej, bo Łyszczarz gra w GKS-ie Katowice, z którym się mierzymy. Serafin, wypożyczony do naszego klubu z Zagłębia Lubin, tym razem zagrał w kadrze na prawej obronie, a parę stoperów stanowili Jan Sobociński (ŁKS) i Sebastian Walukiewicz (Pogoń Szczecin). Gole padły w 17. i 78. minucie. Mecz rozegrany został w Bielsku-Białej i był częścią kolejnego etapu przygotowań do mistrzostw świata, których gospodarzem na przełomie maja i czerwca będzie nasz kraj.