Po 10. ligowych kolejkach Odra znajduję się w strefie spadkowej, na 16 miejscu w Fortuna 1 Lidze. Niedzielny rywal po aktualnie z 14 punktami plasuje się na 13. lokacie.

Skra Częstochowa to trzynasty zespół zeszłego sezonu Fortuna 1. Ligi. Obecne rozgrywki również wskazują na to, że będzie to solidny zespół środka tabeli. Jak na razie po dziesięciu ligowych pojedynkach zajmuje bowiem trzynaste miejsce z czternastoma punktami na koncie. Zespół z Częstochowy w tym sezonie jest trudnym przeciwnikiem do pokonania. Skra wygrała już m.in. z Zagłębiem Sosnowiec czy Podbeskidziem, a z rewelacją sezonu – beniaminkiem Ruchem Chorzów bezbramkowo zremisowała. W drużynie prowadzonej przez trenera Jakuba Dziółkę nie brakuje twarzy związanych w przeszłości z Odrą.  W szerokiej kadrze Skry znajdziemy m.in. Łukasza Winiarczyka, Rafała Brusiło czy też Adama Mesjasza, który do dobrej gry w obronie dorzuca skuteczność pod bramką rywala, w poprzednim sezonie siedem razy wpisał się na listę strzelców, a w obecnej kampanii zanotował już dwa trafienia.

Nasz zespół jest po 3 ligowych porażkach z rzędu i nikt nie wyobraża sobie innego rezultatu niż zwycięstwo w meczu ze Skrą. Po ostatnich niepowodzeniach zespołu do dyspozycji Zarządu oddał się trener Piotr Plewnia, jednak ten postanowił nie robić zmiany na stanowisku pierwszego trenera Odry.  Po przymusowej przerwie za nadmiar żółtych kartek do dyspozycji trenera wracają Dawid Czapliński i Oskar Paprzycki.  Niebiesko-czerwoni są w trudnej sytuacji i teraz każdy mecz będzie pojedynkiem życie w Fortuna 1 Lidze. Oby już ten ze Skrą był zwycięski.

Spotkanie Odra Opole – Skra Częstochowa (18.09.2022 r. godz. 18:00) możecie obejrzeć:

 • na stadionie przy ul. Oleskiej 5, bilety do kupienia:
 • oraz w punktach na terenie Opola:
  ➡️ Empik – ul. Krakowska 45/47,
  ➡️ Empik (CH Karolinka) ul. Wrocławska 154,
  ➡️ Kolporter – (Opolanin) – Pl. Teatralny 13,
  ➡️ Kolporter (Carrefour) – Niemodlińska 21,
  ➡️ Empik w CH Turawa Park (Zawada, ul. Dębowa 1).
 • kupując dostęp do transmisji PPV (część zysków wróci na konto klubu) (LINK)
 • wykupując pakiet POLSAT BOX GO (LINK)

Kurs w FORTUNIE na to, że Odra wygra wynosi 2.06. Wejść do gry i sprawdzić inne zakłady Fortuny możecie klikając w –> LINK

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.