W środę rozegramy zaległe spotkanie 15. kolejki Fortuna 1 Liga z Bruk-Bet Termalica Nieciecza. 

Pierwotnie spotkanie miało zostać rozegrane w środę 2 grudnia w Opolu, jednak ze względu na zmrożoną część murawy przy Oleskiej mecz został odwołany. Oba zespołu wraz z PZPN podjęły decyzje o przełożeniu spotkania do Niecieczy, tym samym na wiosnę oba zespoły spotkają się w Opolu.

Bruk-Bet Termalica od początku sezonu potwierdza swoje aspirację i chęć powrotu do Ekstraklasy. W 15 rozegranych spotkaniach, podopieczni trenera Mariusza Lewandowskiego uzbierali 38 punktów, tracąc przy tym zaledwie sześć bramek. W ostatniej kolejce popularne “Słoniki” pokonały ŁKS Łódź 2-0 i zapewniła sobie tytuł mistrza jesienni.

Nasz zespół do środowego meczu przystąpi po dwóch porażkach z rzędu. Ponadto trener Brehmer nie będzie mógł skorzystać z usług Konrada Matuszewskiego, który w meczu z GKS-em Tychy zobaczył 4 żółtą kartkę. Pod znakiem zapytania stoi również występ drugiego bocznego obrońcy – Kacpra Tabisia, który narzeka na uraz kolana.

Bezpłatną transmisję z tego spotkania można obejrzeć na platformie Ipla.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Odra Opole
15. kolejka Fortuna 1 Ligi
Środa, 9 grudnia 2020, godz. 16:00, Nieciecza

TV: Ipla

Kurs w Fortunie na to, że ODRA wygra wynosi 4.20

“Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z.o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

foto: Daria Strąk