W niedzielne popołudnie na Oleskiej 51 nasz zespół zmierzy się z liderem Fortuna 1 Liga – Bruk-Betem Termalica Nieciecza.

Termalica przyjeżdża do Opola, aby zapewnić sobie awans do PKO Ekstraklasy. Na trzy kolejki przed końcem sezonu “Słoniki” z Niecieczy mają 64 punkty. O pięć wyprzedzają Radomiaka i GKS Tychy (grał w piątek).  Podopieczni trenera Mariusza Lewandowskiego do zapewnienia sobie awansu do wyższej klasy rozrywkowej potrzebują dwóch punktów.  W drużynie z Niecieczy od rundy wiosennej występuje nasz były zawodnik Sebastian Bonecki.

Odra po zwycięstwie przed tygodniem nad Miedzią zachowała ciągle szanse na udział w barażach. Jednak nie wszystko zależy od podopiecznych trenera Plewni. Z Miedzią Legnica mamy gorszy bilans meczów bezpośrednich, a z Łęczną bezpośrednie mecze mamy na remis, jednak stosunek bramkowy lepszy mają zawodnicy z Lubelszczyzny. Do kadry meczowej Odry po dłuższej przerwie powinien wrócić Mateusz Kamiński.

Sprzedaż biletów na to spotkanie prowadzona jest tylko online, poprzez stronę: https://bilety.odraopole.pl

Początek meczu o godzinie 12:40. Transmisja spotkania w specjalnym streamie Radia Opole oraz w telewizji Polsat Sport. Bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 11:10.

Odra Opole – Bruk-Bet Termalica Nieciecza

32. kolejka Fortuna 1 Ligi
Sędzia: Piotr Lasyk -Bytom
Niedziela, 30 maja 2021, godz. 12:40, Opole ul. Oleska 51.

Kurs w Fortunie na to, że ODRA wygra wynosi 3,80.

“Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z.o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

foto: Daria Strąk