W 23 kolejce Fortuna 1 Liga remisujemy 1-1 na wyjeździe z Apklan Resovia Rzeszów.

Początek spotkania to gra, głównie w środku pola. Nasz zespół jako pierwszy przedostał się pod pole karne rywali. W 8. minucie spotkania po rzucie rożnym wykonywanym przez Krzysztofa Janusa i strzale Szymona Drewniaka piłka odbiła się od spojenia słupka i poprzeczki. Dobitka Piotra Żemło przeleciała nad poprzeczką. Po chwili do głosu doszli gospodarze. W 14. minucie na strzał zza pola karnego zdecydował się Jakub Wróbel i piłka odbiła się od słupka bramki Mateusz Kuchty. W 22. minucie na strzał zza pola karnego zdecydował się Rafał Niziołek jednak piłka odbiła się od słupka gospodarzy. Kolejne minuty to gra głównie w środku pola. W 40. minucie po wyrzucie piłki z autu Krzysztof Janus zdecydował się na dośrodkowanie, piłkę przeciął Kubowicz i zaskoczył swojego bramkarza.

Druga połowa to zdecydowana przewaga Resovii, która od początku ruszyła do odrabiania strat. Pięć minut po wznowieniu gry na strzał z dystansu zdecydował się Bartosz Jaroch i piłka po rykoszecie trafiła w poprzeczkę bramki Odry. W 68. minucie przed polem karnym faulował Miłosz Trojak. Po rzucie wolnym piłkę na rzut rożny odbił Mateusz Kuchta. Po rzucie rożnym w naszym polu karnym najszybciej odnalazł się Kubowicz i doprowadził do wyrównania. W kolejnych minutach przewagę cały czas posiadali gospodarze jednak nie byli już w stanie pokonać naszego bramkarza.

23. kolejka Fortuna 1 Ligi, sobota 03.04.2021 r., godz. 13:00

Resovia Rzeszów – Odra Opole 1-1 (0-1)