W piątek Odra drugi raz z rzędu zainkasowała komplet punktów. Kolejną okazję do zwycięstwa będą mieli już we wtorek, kiedy to na Oleskiej zmierzy się z Chojniczanką.

Dla obu drużyn to kolejne spotkanie z gatunku “meczów o 6 punktów”. Pomorskiej drużynie potrzebne są bowiem punkty, aby złapać kontakt z drużynami “z nad kreski”. Odra zajmuję pierwsze bezpieczne miejsce z przewagą 8 punktów nad Chojniczanką. W ostatniej kolejce nasi najbliżsi rywale dość nieoczekiwanie pokonali na wyjeździe GKS Jastrzębie 3-1.

Moi piłkarze potrafią grać w piłkę, tylko ta mentalność musi być, a na boisku wszystko musi być zostawione. Koncentracja na każdym spotkaniu i patrzmy tylko na siebie. Myślmy o kolejnym meczu i na tym się skupiajmy. To nie jest tak, że jesteśmy jakimiś chłopcami do bicia. W naszej sytuacji nie możemy sobie pozwolić, żeby na różne sposoby głupio tracić punkty. Ja ciągle wierzę i mam nadzieję, że drużyna również i że kolejne spotkanie będzie równie dobre – powiedział po wygranej w Jastrzębiu trener Zbigniew Smółka.

Odra po przerwie spowodowanej pandemią punktuje regularnie i jest faworytem wtorkowej potyczki. W jesiennym meczu rozgrywanym na boisku rywala, Odra po bramkach Skrzypczaka i Trojaka wygrała 2-1.

Transmisję z tego spotkania przeprowadzi telewizja Polsat Sport oraz Radio Opole.

Odra Opole – Chojniczanka Chojnice

29.  kolejka Fortuna 1 Ligi
Wtorek, 30 czerwca 2020, godz. 15:00, Stadion Miejski w Opolu ul. Oleska 51.

Sędziuje: Wojciech Myć (Lublin).

Transmisja TV: ipla

Transmisja Radiowa: Radio Opole

Kurs w Fortunie na to, że ODRA wygra wynosi 2,10

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z.o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

foto: Daria Strąk