Trening umiejętności taktycznych, technicznych a także trening mentalny – wszystkie te elementy znalazły się w programie campu bramkarskiego z Odrą Opole. Gościem specjalnym był trener bramkarzy reprezentacji Polski U-19, Tomasz Muchiński.

“Camp bramkarski z Odrą Opole” uważam za bardzo udany. Zgłosiło się do nas 23 bramkarzy z różnych klubów oraz 3 województw. Idea, która nam przyświeca, jeśli chodzi o rozwój bramkarzy nie tylko naszego regionu, ale także regionów ościennych, zakłada umożliwienie bramkarzom potrenowanie z trenerami naszego klubu i zaproszonym gościem specjalnym. Tym razem był to trener kadry Polski U-19, trener Tomasz Muchiński, który zaprezentował swoją koncepcję, metodę i podejście do treningu bramkarskiego. Impreza się udała. Golkiperzy maksymalnie wykorzystali czas na to, by poprawić swoje umiejętności” – podsumował Adam Kania, pomysłodawca i organizator wydarzenia, który na co dzień szkoli bramkarzy w naszym klubie.

Podczas campu uczestnicy spotkali się z bramkarzami I zespołu Odry Opole: Mateuszem Kuchtą i Błażejem Sapielakiem.

Na tym evencie nie zabrakło klubowego fotoreportera i kamery naszego kanału Odra TV.

https://youtu.be/-xJptLK7TUA