Koniec roku i przerwa w rozgrywkach to dobry czas na podsumowania, a także wszelkiego rodzaju plebiscyty. Odra Opole z tej okazji proponuje więc własne głosowanie na najjaśniejsze piłkarskie postaci 2018 roku spośród Niebiesko-Czerwonych. Decydują oczywiście Kibice, którzy oprócz wskazania swoich faworytów mogą… wygrać bilety do Kina Helios Opole!

Zanim w lutym cały świat z wypiekami na twarzach będzie śledził 91. ceremonię wręczenia filmowych Oscarów, Niebiesko-Czerwoni proponują… własne, Opolskie Oscary!

A oto kategorie, w których możecie wybierać swoich faworytów:
Rola pierwszoplanowa: Zawodnik Roku
Rola drugoplanowa: Najlepszy Rezerwowy
Fantasy: Piłkarz z fantazją
Horror: Postrach rywali
Komedia: Dobry Duch
Komedia romantyczna: Zdobywca Serc
Sztuki walki: Walczak
Western: Rewolwerowiec

Głosować można (wybierając dowolnego Zawodnika z szerokiej, oficjalnej kadry Odry Opole):
1) Pisząc komentarz ze swoimi typami w wybranej lub wszystkich kategoriach (w formacie Kategoria: Zawodnik) pod tym postem na Facebooku
lub
2) Wysyłając swoje typy w wybranej lub wszystkich kategoriach (w formacie Kategoria: Zawodnik) na adres opolskieoscary@odraopole.pl (w tym przypadku warunkiem – dla uwiarygodnienia głosującego – jest podanie swojego imienia i nazwiska, co uznaje się za jednoczesną zgodę na przetwarzanie tych danych na potrzeby niniejszego plebiscytu i konkursu).
Każda osoba może oddać 1 głos w każdej z kategorii.

Na bazie wszystkich głosów, wybrani zostaną 2 nominowani w każdej z podanych kategorii. Następnie na facebookowej stronie Odry Opole fani będą mogli dokonać ostatecznego wyboru między nominowanymi za pomocą klikania właściwych reakcji w ramach głosowania finałowego.

Wygraj bilet do kina!

To jednak nie wszystko! Oprócz nominowania swoich faworytów, możecie zgarnąć nagrodę – jeden z 8 bezpłatnych biletów do Kina Helios Opole!

Aby włączyć się do gry, w komentarzu na Facebooku lub mailu należy dołączyć maksymalnie 2-3-zdaniowe uzasadnienie dla swojego wyboru w JEDNEJ z podanych kategorii. Wygrywa 8 – wybranych decyzją klubowego jury – autorów najbardziej kreatywnych i przekonujących uzasadnień.

Głosowanie i konkurs trwają do 6 stycznia (niedziela), do godziny 23.59.

Którzy zawodnicy Odry Opole będą mogli cieszyć się z Opolskich Oscarów 2019? Weź sprawy w swoje ręce – zdecyduj i… wygraj!