W środowe popołudnie nasz zespół rozegra zaległe spotkanie z Chrobrym Głogów. Pierwotnie to spotkanie miało zostać rozegrane w październiku, jednak ze względu na pozytywne wyniki badań na obecność SARS-CoV-2 w Chrobrym mecz był dwukrotnie przekładany.

Nasz zespół do meczu z głogowianami przystąpi podrażniony dwoma porażkami z rzędu. W porównaniu do meczu z Puszczą do kadry meczowej powinien wrócić pauzujący za nadmiar żółtych kartek Piotr Żemło. Dwie kolejne porażki sprawiły, że Odra w tabeli spadła na piątą lokatę z dwoma punktami przewagi nad Arką i Radomiakiem.
Chrobry po jedenastu rozegranych spotkaniach w tabeli z 12 punktami zajmują trzynastą lokatę. W piątek na własnym stadionie podopieczni Ivana Djurdjevica pewnie pokonali Stomil Olsztyn (3-0), czym przerwali serię trzech kolejnych porażek.
Środowe spotkanie będzie 19 bezpośrednią potyczką pomiędzy Odrą a Chrobrym. Niebiesko-czerwoni siedmiokrotnie wychodzili z tych potyczek zwycięsko. Osiem spotkań zakończyło się zwycięstwem gospodarzy środowego spotkania, natomiast trzy spotkania zakończyły się podziałem punktów. W poprzednim sezonie w bezpośrednich pojedynkach, wygrywali gospodarze.

Bezpłatną transmisję z tego spotkania przeprowadzi platforma Ipla.

Chrobry Głogów – Odra Opole 
10. kolejka Fortuna 1 Ligi
Środa, 1 Listopada 2020, godz. 15:00, Głogów.

TV: Ipla

Kurs w Fortunie na to, że ODRA wygra wynosi 3,16

“Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z.o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

foto: Daria Strąk