W imieniu Odry Opole mamy zaszczyt zaprosić Państwa uczniów (wraz z opiekunami)- do bezpłatnego uczestnictwa w meczu 28. kolejki Fortuna 1 Ligi Odra Opole – Stomil Olsztyn, zaplanowanym na 13 kwietnia (godz. 17:00). Oferta skierowana jest do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Już teraz pragniemy zaprosić wszystkich uczniów Państwa szkoły do bezpłatnego uczestnictwa w tym wydarzeniu.

Aby potwierdzić chęć udziału i skorzystać ze wspomnianego zaproszenia, należy spełnić jedynie następujące wymogi do piątku – 12.04.:

1. Potwierdzić drogą mailową na adres m.duch@odraopole.pl chęć udziału Państwa szkoły w wydarzeniu, deklarując liczbę uczniów, a w temacie wpisując nazwę szkoły i nazwę akcji: Odra z klasą. Decyduje kolejność zgłoszeń.

2. Zebrać grupę co najmniej 10 chętnych uczniów (+ opiekun).

3. Przygotować dane osób zainteresowanych (będą one przetwarzane wyłącznie w celu udziału w niniejszym projekcie – podanie numeru PESEL jest niezbędnym wymogiem uczestnictwa w imprezach masowych – sportowych na poziomie Fortuna 1 Ligi) w formacie imię, nazwisko, PESEL.

Dalsze informacje dotyczące odbioru biletów przekażemy Państwu po otrzymaniu zgłoszenia, oficjalnie potwierdzając zakwalifikowanie Państwa szkoły do udziału w akcji.

Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Państwa uczniów na naszym stadionie!

W przypadku wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji. Wszelkie pytania prosimy kierować na wspomniany wyżej adres – m.duch@odraopole.pl