Przez najbliższy tydzień nasza drużyna będzie przygotowywać się do sezonu w Wielkopolsce.

Na obóz niebiesko-czerwoni wyjeżdżają w sobotę. Po drodze rozegrają w Lubinie sparing z ekstraklasowym Zagłębiem (początek o godz. 15:00). Już na miejscu, w środę, zmierzymy się z Chrobrym Głogów, czyli naszym ligowym rywalem, z kolei prosto z Grodziska zespół uda się na wyjazdowy mecz rundy wstępnej Pucharu Polski z trzecioligowym Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (sobota, 15 lipca, godz. 18:00).

– Obóz przebiegać będzie tak naprawdę od meczu do meczu. Zaczynamy sparingiem z Zagłębiem, w środę gramy z Chrobrym, a w sobotę walczymy w Pucharze Polski. Nie ma więc czasu na wielką pracę. Musieliśmy bardzo mądrze ułożyć ten tygodniowy mikrocykl. Trzeba łączyć pracę motoryczną z taktyczną. Kształtuje się kadra pierwszego zespołu. Proces ten będzie trwał, wyjazd na zgrupowanie oczywiście go nie zamyka. Rozmowy z potencjalnymi wzmocnieniami naszego zespołu trwają. Możliwe, że już w Lubinie pojawi się w naszych szeregach bardzo ciekawe nazwisko. Pracujemy nad tym, by jak najgodniej reprezentować w pierwszej lidze barwy Odry – mówi trener Mirosław Smyła.

KADRA ODRY NA ZGRUPOWANIE W GRODZISKU WLKP.
bramkarze: Bartłomiej Kowalczyk, Tobiasz Weinzettel.
obrońcy: Martin Baran, Mateusz Bodzioch, Rafał Brusiło, Vaclav Cverna, Aleksander Kowalski, Robert Trznadel, Łukasz Winiarczyk.
pomocnicy: Sebastian Bryłka, Marek Gancarczyk, Mateusz Marzec, Rafał Niziołek, Gabriel Nowak, Mateusz Peroński, Michał Sypek, Tomasz Wepa, Marcin Wodecki, Mateusz Wrzesień.
napastnicy: Bartłomiej Maćczak, Szymon Skrzypczak.

foto: Mirosław Szozda