Dzięki uprzejmości dyrektora opolskiego salonu Mercedesa Rafała Wolskiego mogliśmy w siedzibie tego salonu spotkać się ze sponsorami naszego klubu i podziękować im za pomoc w zakończonym sezonie.

– Wspieraliśmy Odrę, która jest marką Opola w minionych latach i będziemy konsekwentnie czynić tak dalej – mówił prezydent naszego miasta Arkadiusz Wiśniewski. – Liczę, że za kilka lat spotkamy się na nowym stadionie, który stanie niedaleko tego salonu. Dziękuję wszystkim związanym z Odrą za dobrze wykonaną pracę i proszę w imieniu opolan o dalszą – dodawał prezydent.

Odebrał on od prezesa naszego klubu Karola Wójcika efektowną statuetkę, a takie same przygotowane zostały dla trzech innych przedstawicieli największych obok władz miasta partnerów klubu: Energetyki Cieplnej Opolszczyzny S.A., firmy Sindbad oraz Grupy Azoty ZAK S.A. Nie zabrakło też podziękowań dla innych sponsorów czy też firm zrzeszonych w Klubie Biznesu

Ludzie zebrani na spotkaniu mogli zobaczyć krótką prezentację naszego klubu wziętą w „mundialowe” ramy. Cztery lata temu, gdy były mistrzostwa świata w Brazylii, nasz zespół seniorów w wyniku reformy spadał z 2 ligi. W ciągu tych czterech minionych lat zanotował dwa awanse, a w minionych rozgrywkach wykonał zadanie, jakim było utrzymanie w Nice 1 Lidze. Były dane dotyczące naszej Akademii, grup młodzieżowych, medialności klubu.

– Mamy długofalowy plan na najbliższe lata, a jednym z jego istotnych elementów jest zatrudnienie cenionego w kraju szkoleniowca, jakim jest Mariusz Rumak – zaznaczał prezes Wójcik. – Dziękujemy wszystkim naszym partnerom, że byliście z nami w tym ostatnim sezonie, który był pierwszym po kilkunastu latach na zapleczu ekstraklasy i wierzę, że będziecie z nami nadal w drodze ku budowie silnego klubu.

Po części oficjalnej był czas na rozmowy czy też rozrywkę – czyli choćby próby na symulatorze samochodowym, który zapewniła firma Everest Climbing.

Z nowymi nadziejami, jeszcze raz dziękując wszystkim partnerom, czekamy na nowy sezon.