Kilka juniorskich debiutów i porażka z trzecioligowcem w drugim sobotnim sparingu rozgrywanym przez niebiesko-czerwonych w Centrum Sportu.

Najpierw był remisowy (2:2) mecz z drugoligowym Rozwojem Katowice, a niespełna kwadrans później rozpoczął się sparing z Ruchem Zdzieszowice. W 15. minucie opolan na prowadzenie wyprowadził Bartłomiej Maćczak, sprytnie lobując golkipera „Zdzichów”, prowadzonych przez Łukasza Ganowicza i mających w swoich szeregach kilka świetnie znanych nam przy Oleskiej twarzy.

Na czele m.in. z Dawidem Wolnym. Napastnik, który tej zimy został wypożyczony z Odry do „Zdzichów”, był aktywny, doszedł do kilku pozycji strzeleckich, a w 25. minucie doprowadził do wyrównania. Pokonał Mateusza Kuchtę z rzutu karnego. Potem trafił też z bliska w poprzeczkę. Gol ustalający rezultat padł w drugiej połowie, a jego autorem był Mateusz Pałach. Wcześniej z drobnym urazem murawę opuścił Filip Żagiel, a zastąpił go Maćczak na zasadzie zmiany powrotnej.

Odra grała w bardzo młodym składzie. Warto zauważyć, że swoje sparingowe debiuty w pierwszym zespole Odry zaliczyli w meczu ze „Zdzichami” zawodnicy z drużyny Centralnej Ligi Juniorów: Przemysław Chodorek, Denis Smolarek, Aleksander Kram i Jakub Pietrakowski.