W 11 kolejce Fortuna I Liga zremisowaliśmy na własnym stadionie z Zagłębiem Sosnowiec 1:1

Nasza drużyna lepiej rozpoczęła spotkanie. W 6 minucie próbował Adamec jednak piłka przeleciała obok bramki gości. W 8 minucie miała miejsce najlepsza okazja dla Niebiesko – Czerwonych w pierwszej połowie. Po dośrodkowaniu Janusa z rzutu wolnego do piłki dopadł Sobol jednak trafił w poprzeczkę. Następnie do głosu doszli przyjezdni. Kilka strzałów zostało zablokowanych przez obrońców Odry. W 31. minucie Fabian Piasecki otrzymał piłkę w polu karnym piłkę z prawej strony boiska i uderzeniem po krótkim rogu zaskoczył golkipera Odry Kacpra Rosę.

Odra próbowała wyrównać jeszcze przed przerwą, ale strzały z dystansu Mikinica i Trojaka nie przyniosły nie trafiły do siatki.

W 52. minucie po stałym fragmencie gry Odra Wyrównała.  Po uderzeniu Martina Adamca i rykoszecie od muru piłka trafiła w słupek. Najprzytomniej w polu karnym zachował się Dawid Błanik i z bliska skierował piłkę do siatki. Później, aż do rzutu karnego, na boisku nie działo się zbyt wiele ciekawego. Po felernej jedenastce wygraną Odrze próbował jeszcze zapewnić Franciszek Wróblewski, ale już w doliczonym czasie gry posłał piłkę nad poprzeczką.

W 87. minucie sędzie po faulu na Mikiniciu sędzia wskazał na “wapno”, a drugą żółtą w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Bilenkyi. Do piłki na 11 metrze podszedł Szymon Skrzypczak. Niestety strzał naszego napastnika okazał się zbyt lekki i piłkę złapał Perdijic.