Kibice niebiesko-czerwonych od najbliższego domowego meczu bilety będą mogli kupić w nowym systemie Stellis One Ticketing.

Nowy dostawca sytemu biletowego Odry to doświadczona marka, która wśród swoich klientów ma czołowe federacje sportowe, kluby siatkarskie oraz kluby piłkarskie z poziomu PKO Bank Polski Ekstraklasy czy też Fortuna 1 Ligi.

Nowa platforma biletowa Odry jest zbudowana na nowoczesnym systemie zaprojektowanym specjalnie dla organizacji sportowych co ułatwi klubowi i kibicom sprawne przejście na Stadion Opolski. Produkt umożliwia wygodne i efektywne zarządzanie procesem sprzedaży biletów, zapewniając niezrównaną kontrolę i doskonałe doświadczenie dla kibiców. System pozwala nie tylko na sprzedaż biletów online, ale również na budowanie własnej bazy kibiców, zarządzanie miejscami, wprowadzanie rabatów, pakietów i promocji.

Z nowego systemu biletowego kibice będą mogli korzystać poprzez stronę bilety.odraopole.pl.

Wszystkie osoby, które będą chciały zakupić bilet, muszą posiadać konto w systemie. Do rejestracji wystarczy: imię, nazwisko, miasto, adres e-mail oraz akceptacja regulaminu sprzedaży.

Karnety/karty kibica wydane na sezon 2023/2024 zachowują swoją ważność i nie ma potrzeby ich wymiany.

Przedsprzedaż biletów na mecz 22. kolejki Fortuna 1 Ligi: Odra Opole – Wisła Kraków rozpocznie się 21.02.2024 r. o godzinie 19:45.

Stacjonarna sprzedaż biletów zostanie uruchomiona w tygodniu poprzedzającym mecz i będzie prowadzona tylko w FanShopie przy ul. Oleskiej 51 w godzinach 9:00 – 17:00.