W zaległym meczu 13 kolejki Fortuna I Liga pokonujemy przed własną publicznością Stal Mielec 1:0!

Od początku spotkania obie drużyny próbowały narzucić rywalowi swoje warunki gry. W 5 minucie strzał Soljicia pewnie obronił Rosa. W odpowiedzi Janus przedarł sie lewą stroną lecz zagrał za plecy do Boneckeigo.  W 23 stratę w środku boiska zanotował Adamec ale kontra Stali zakończyła się niecelnym strzałem. Goście przeważali jednak nie potrafili tego przekuć na zdobycze bramkowe.

Druga połowa rozpoczęła się od odważnych ataków Stali. W 56. minucie Nowak potężny strzał z świetnie obronił Rosa. W 58 minucie piękną akcje lewą stroną przeprowadziła Odra. Piłkę do Mikinicia podał Janus jednak strzał “Mikiego” zablokował Getinger.

W 84. minucie na strzał z około 25 metrów zdecydował się Martin Adamec, który dał Odrze prowadzenie. Uderzenie Słowaka odbiło się jeszcze od wewnętrznej części słupka i wpadło do bramki. Jak się okazało była to jedyna bramka w tym meczu, która dała 3 punkty ODRZE!