W 33 kolejce Fortuna I Liga po bramce Krzysztofa Janusa z rzutu karnego pokonujemy Olimpię Grudziądz 1-0.

Od początku inicjatywa należała do Odry. Piłkarze Olimpii ustawili się całą 11 na swojej połowie. w 15 minucie po kombinacyjnej akcji na strzał zdecydował się Bonecki i piłka po głowie jednego z obrońców trafiła w poprzeczkę bramki Sapeli. Odra cały czas przeważała, jednak nie udawało się dojść do dogodnych sytuacji.

W przerwie Dietmar Brehmer zdecydował się na jedną zmianę. Boisko opuścił Rafał Niziołek a wjego miejsce pojawił się Miłosz Trojak. Odra cały czas przeważała. W 60 minucie Kamiński oddał strzał po odegraniu piłki prze Tomasa Mikinica, ale strzał ostateczni obił się od pleców obrońcy. W 75 minucie na strzał z dystansu zdecydował się Janus, jednak Sapela nie dał się pokonać. W 85 minucie sędzia dopatrzył się faulu Sapeli na Piechu i wskazał na “jedenastkę”. Rzut karny pewnie wykorzystał Krzysztof Janus i tym samym zapewnił Odrze zwycięstwo i trzy punkty. W doliczonym czasie gry dogodną sytuacje miał jeszcze Janasik jednak przegrał pojedynek z bramkarzem gości.