Jak wygląda Odra Opole oczami Kibiców? Prezentujemy wyniki wielotygodniowego internetowego Badania Opinii Fanów Niebiesko-Czerwonych. Jego rezultaty oczywiście posłużą nam do tego, by z każdym meczem organizacyjnie iść do przodu oraz aby każdy kibic mógł opuszczać stadion przy Oleskiej zadowolony. Jacy jesteście? Co o nas myślicie? Zobaczcie i przeczytajcie sami!

Wybraliśmy dla Was najważniejsze wyniki. Jakie wnioski przynoszą?

1/2. Zdecydowana większość z Was (blisko 60%) regularnie kibicuje Odrze przy Oleskiej.

3. Kibice Niebiesko-Czerwonych to wierni fani. Blisko 3/4 z Was chodzi na mecze Odry Opole niezmiennie od co najmniej 5 lat, a prawie 1/3 – od ponad 20 lat!

4. Waszym zdaniem – najlepsze pory domowych meczów naszej drużyny to piątkowy i sobotni wieczór.

5. Co mogłoby zachęcić Was do wcześniejszego pojawiania się przy Oleskiej? W skrócie m.in. wygodniejsze trybuny (tych z pewnością doczekacie się na nowym stadionie), więcej rozrywki i jeszcze szersza oferta cateringowa. Nad obiema tymi ostatnimi płaszczyznami już pracujemy i wciąż będziemy pracować.

6. W skali 1-5, najlepiej przy Oleskiej oceniacie atmosferę i widoczność boiska z trybun. Wasze ogólne wrażenia z domowych spotkań są więcej niż dobre.

To bardzo nas cieszy, a najniższe z Waszych ocen będziemy starali się podnosić za sprawą konkretnych działań w tych tematach.

7. Co dla nas bardzo istotne – przy Oleskiej czujecie się bezpiecznie. Będziemy robili wszystko, by tak było nadal!

8. Nieźle oceniacie politykę informacyjną Klubu, a także bezpośredni kontakt z nami.

Konkursy w przerwie meczów, promocja na ekranach LED w autobusach MZK czy plakaty meczowe to tylko niektóre aktywności, które podjęliśmy, aby najniższe z ocen w kolejnych badaniach mogły być już nieco wyższe.

9. Informacji o Niebiesko-Czerwonych najchętniej szukacie na naszej oficjalnej stronie internetowej i na Facebooku.

Postaramy się, by treści tam zamieszczane były atrakcyjne i aby nic ważnego Wam nie umknęło. Nieustannie chcemy rozwijać nasz kanał na YouTube’ie (Odra TV), z którego również dość chętnie korzystacie.

10/11. Ponad połowa z Was bezbłędnie identyfikuje naszych Partnerów Strategicznych. Poprawnie wskazaliście również większość pozostałych Partnerów Klubu.

Odbiór podmiotów wspierających Niebiesko-Czerwonych jest pozytywny.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za udział w badaniu! Zarówno powyższe, jak i wszystkie pozostałe wyniki szczegółowo analizujemy, a każdą opinię bierzemy pod uwagę.

Wierzymy, że nasze wspólne działania sprawią, że przy Oleskiej będziecie naprawdę czuli się jak w domu!