W ostatnim meczu rundy jesiennej Fortuna I Liga pokonujemy Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2:0.

Początek meczu to odważna gra Odry. Już w pierwszej minucie po rzucie rożnym Kamiński głową uderzył nieznacznie nad poprzeczką. W 8 minucie gry po dośrodkowaniu Czyżyckiego i strzałem z półobrotu zakończył Piech ale na posterunku był Dybowski. Po kwadransie inicjatywę przejeli goście. Dośrodkowanie zablokował Janasik, następnie skłądną akcje gości zablokował “Kamyk”.

W 32 minucie gry powinien paść gol dla Odry. Bramkarz gości wybił futbolówkę wprost pod nogi stojącego tuż za polem karnym Mateusza Czyżyckiego. Ten uderzył jednak zbyt słabo i piłkę z linii wybił obrońca gości. Następnie strzał Janasika przeleciał tuż nad poprzeczką. W 35 minucie Gergel w dogodnej sytuacji głową nie trafił w światło bramki.

Druga połowa rozpoczęła się jak pierwsza czyli od zdecydowanych ataków Odry. Po dośrodkowania z rzutu rożnego Janusa, Wypych  głową trafił w bramkarza gości.

W 52 minucie na strzał z ponad 20 metrów zdecydował się Czyżycki. Piłka po fenomenalnym uderzeniu ugrzęzła w siatce bramki gości! Chwilę później Arkadiusz Piech huknął z całych sił w krótki róg, jednak Dybowski odbił piłkę na rzut rożny.

Następnie Odra nie dopuszczała rywali do sytuacji strzeleckich. Wprowadzony w 2 połowie Szymon Skrzypczak w 76 minucie popędził w kierunku bramki rywali i został sfaulowany przez bramkarza rywali. Rzut karny na gola zamienił Krzysztof Janus. Nasz zespół próbował jeszcze podwyższyć wynik meczu. Najbliżej tego był Janus… bezpośrednie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego