Odra Opole ponownie odwiedziła przedszkolaków. Pierwszą placówką, w której zagościli “niebiesko-czerwoni” było Przedszkole Publiczne nr 56 w Opolu.

„Odra świeci przykładem!” to hasło przewodnie tegorocznych odwiedzin w opolskich przedszkolach. Odra Opole wizyty rozpoczęła od odwiedzin Przedszkola Publicznego nr 56 w Opolu. Z dziećmi spotkali się trener Akademii Odry Opole Bartłomiej Semik oraz zawodnicy pierwszej drużyny – Tomasz Wepa oraz Szymon Skrzypczak.

W tym roku trenerzy oraz piłkarze oprócz promocji sportu i zdrowego stylu życia, będą zwracali uwagę najmłodszych na ich bezpieczeństwo. W tym celu klub przygotował specjalne opaski odblaskowe, które będą rozdawane wszystkim uczestnikom spotkań.

Odblaskowy gadżet bez wątpienia będzie niesamowitą pamiątką, ale przede wszystkim sprawi, że dzieci będą lepiej widoczne po zmroku. Nie mamy wątpliwości, że odblaski Odry Opole będą nieodłącznym elementem każdego spaceru, wyjścia na rolki, czy wycieczki rowerowej i zwiększą bezpieczeństwo oraz świadomość dzieci w kwestiach bezpieczeństwa.
Nie zabrakło też podarunków dla przedszkola – szalika, proporczyka i kalendarzy Odry Opole.

Trenerowi oraz zawodnikom bardzo dziękujemy za zaangażowanie, a kadrze przedszkola i dzieciom za niezwykle miłe przyjęcie. Było to pierwsze, z kilkunastu zaplanowanych spotkań z przedszkolakami w tym roku.

Chcesz, aby Odra Opole odwiedziła Twoje przedszkole? Nie ma nic prostszego – zgłoś przedszkole wysyłając e-mail na adres przedszkola@odraopole.pl

[foto-wlasne]