Już w sobotę podopieczni Mariusza Rumaka zmierzą się na wyjeździe z rewelacją pierwszoligowych rozgrywek – ekipą ŁKS-u Łódź. Przed tą rywalizacją specjalną promocję dla naszych kibiców oferuje oficjalny sponsor klubu – forBET Zakłady Bukmacherskie. Jeśli Odrze nie uda się uzyskać w Łodzi korzystnego rezultatu – kibice mogą zgarnąć paczki z klubowymi gadżetami!

Ile razy jeden zakład zadecydował o tym, że nie wszedł Ci cały kupon? W forBET możesz zagrać bez ryzyka na sobotni mecz ŁKS – Odra Opole. Postaw na zwycięstwo Odry za określone stawki 150, 100 lub  50 PLN, a w przypadku, gdy Odra przegra i będzie to jedyne nietrafione zdarzenia na kuponie, otrzymasz zwrot 50% stawki na konto bonusowe lub zestaw klubowych gadżetów.

Zasady konkursu:
– stawka DOKŁADNIE 150, 100 lub 50 PLN
– co najmniej 3 zdarzenia na kuponie, w tym zakład na zwycięstwo Odry Opole z ŁKS-em Łódź
– wszystkie zdarzenia na kuponie muszą zostać rozstrzygnięte do 04.11, godz. 23:59.

Jeżeli kupon nie wejdzie Ci, ponieważ Odra nie wygra spotkania, to otrzymasz nagrody zgodnie ze stawką:
a) 150 PLN – zwrot 50% stawki na konto bonusowe i zestaw gadżetów klubowych
b) 100 PLN – zwrot 50% stawki na konto bonusowe i zestaw gadżetów klubowych
c) 50 PLN – zestaw gadżetów klubowych.

Jeżeli któreś z pozostałych spotkań na kuponie okażą się nietrafione, zwrot nie przysługuje. Zwrot zostanie przyznany w dniu 05.11. Obrót bonusem – 4 x 2.0.

Paczki z gadżetami klubowymi będą do odbioru w sekretariacie klubu przy ulicy Oleskiej 51. O terminie odbioru gadżetów poinformujemy w osobnym mailu.

ZAGRAJ —-> https://www.iforbet.pl/rejestracja/anfzsmkdwy

Źródło: Informacja Prasowa forBET

Organizatorem konkursu jest forBET.