W środowe popołudnie na stadionie przy Oleskiej 51 Odra w ramach 27. kolejki Fortuna 1 Liga zmierzy się z Chrobrym Głogów.

Nasz najbliższy rywal podobnie jak i podopieczni trenera Piotra Plewni cały czas są w grze o miejsce w czołowej szóstce, co pozwoliłoby na udział w barażach o Ekstraklasę. Chrobry z 33. punktami zajmuje 12 . lokatę i traci do Odry 3 punkty, jednak ma rozegrane jedno spotkanie mniej. W weekend podopieczni Ivana Djurdjevicia pokonali u siebie GKS Tychy. Ze względu na żółte kartoniki w Opolu trener gości nie będzie mógł skorzystać z Michała Ilków-Gołąb, Tomasza Cywki oraz Jaka Kolenca.

W naszym zespole w środowym spotkaniu na pewno nie zobaczymy pauzujących za kartki Miłosza Trojaka oraz Konrada Nowaka. Pod znakiem zapytania stoi również występ kapitana Mateusza Kamińskiego, który nadal trenuje indywidualnie po urazie jakiego nabawił się trakcie spotkania z Koroną Kielce.

Dotychczasowy bilans meczów z Chrobrym to: 8 zwycięstw, 3 remisy, 8 porażek, bramki: 23-28. W rundzie jesiennej niebiesko-czerwoni zwyciężyli na wyjeździe 3-2 po bramkach: Mateusza Kamińskiego, Konrada Nowaka oraz Arkadiusza Piecha.

Początek meczu o godzinie 17:00. Transmisja spotkania w specjalnym stream Radio Opole oraz na platformie Ipla

Odra Opole – Chrobry Głogów

27. kolejka Fortuna 1 Ligi
Sędzia: Paweł Malec – Łódź
środa, 27 kwietnia 2021, godz. 17:00, Opole ul. Oleska 51.

Kurs w Fortunie na to, że ODRA wygra wynosi 2,45.

“Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z.o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.”

foto: Daria Strąk