Do grona Oficjalnych Partnerów naszego klubu dołączyła firma motoryzacyjna – Lellek, która tym samym zyskała tytuł „Oficjalnego Partnera Motoryzacyjnego Odry Opole”.

Nowy partner biznesowy Odry umieści swoje logotypy na materiałach promocyjnych klubu, stronie internetowej oraz bandach reklamowych w trakcie meczów niebiesko-czerwonych. Jako „Oficjalny Partner Motoryzacyjny” dostarczać będzie Odrze flotę nowoczesnych samochodów osobowych marki Audi, Volkswagen, SKODA oraz SEAT. Partnerzy planują również wspólne działania promocyjne skierowane do kibiców Odry Opole.

Siedziba firmy zlokalizowana jest przy ul. Opolskiej 2 C w Opolu.

Nasz partner Motoryzacyjny firma Lellek to największe centrum motoryzacyjne na Opolszczyźnie.

Lellek to dealer samochodowy z ponad 25 letnim doświadczeniem. W portfolio firmy mają takie brandy jak: Porsche, Audi, Volkswagen Osobowe, Volkswagen Dostawcze, SKODA, SEAT, CUPRA i samochody używane z gwarancją.
Lellek ma 14 autoryzowanych salonów i serwisów w 7 miastach Polski, głównie na Opolszczyźnie i Górnym Śląsku. W 2020 roku Grupa Lellek w rankingu największych dealerów w Polsce uplasowała się na 8 miejscu, co jest wielkim sukcesem. Lellek zatrudnia ponad 750 osób i sprzedaje ponad 10 000 samochodów rocznie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą samochodów nowych oraz używanych z gwarancją: https://bit.ly/3DLEUgY